.

Со цел да се заштити вашите интереси, можете плаќање ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express, и нем

Купување важни информации : CWWZircons Мода Накит 2017 Бело Злато Боја Круг Кубни Циркони Сина, Зелена И Црвена

Производство : Ms Мода Големи Одговараат На Џокер Глеѓ Цвеќиња Боја Фокус Пирсинг Обетки Фабрика Трговиј

Добредојдовте на ЏЕСИ МОДА!Ви благодариме за revewing нашата продавница.Се надевам дека ќе имате многуСреќ

Можеби како Тип : Падна Камен Дрвото на Животот Dangle Обетки,Гроздобер Ретро Накит за Жените Девојки Голем

сад : пред.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .5

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни ел

Почитувани Клиенти, Нашиот производ се слика само за референца,pls се провери фактот објектот ќе добиете

Накитот е пломба висок квалитет и вистински Австрија кристал (strass и компоненти полукристал) да се напра

Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodo

5 инчи во мерењето.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPSот (за 7days).За Нас Нашата корп

Главниот камен големина околу 1*1mm;На earring големина околу 32*160mm.Тежината на earring е за 3.88 g / пар.

Објектот5 Бои Триаголник&Tassel Зелена Капка Обетки За Жените, Етничките Долги Памук Обетки Мода Реси Обет

Нашите УслугиПочитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Повратни и

Бохемија Етничка Tassel Обетки Изјава Dangle Капки Обетки за жена Опис : Стил : Трендовски и шарени / Популарна

Добредојдовте на нашата продавницаНапомена : 1.Ние стр rovide мешани нарачка од кина пост воздухопловната (

100% Сосема Нов ,Сите Кубни Циркони се Inlayed од страна на нашите Работници Кои имаат искуство повеќе од 3 Год

Можете да не контактирате преку Trademanager или не оставајќи ни порака на aliexpress, ние ќе одговориме во рок од 24

Време на испорака : 1.По добивањето на пари во 35 дена за цел во парк Бисер облик : круг, овал, offкруг, солзак

10 пара / многу Голем Чистење Вода Капка Обетки Злато Сребро Големи Долго Изјава Earring За Жените Модната Па

Затоа, за купување од нас значи купување директно од изворот со разумна цена Годишното производство е о

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! Нови 20 MM Магнетни Парфем Locket Обетки Сребро 925 Ароматерапијата Етер

10 пара / многу Асиметрија Обетки Жените Сребрена Боја Шупливи Шарм Круг Круг Dangle Earring Синџир Tassel Капка Eard

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!WTE371 т

Драги пријатели , ви Благодариме за шопинг во мојата продавница Ве молиме имајте во предвид дека нашата

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.На позлата ќе не оцрни

JURAN Нов Дизајн 2017 Модна Изјава Накит Tassel Обетки за Жените Свадба Подарок Луксузни Реси Dangle Капка Обетки