.

Производ деталиНадворешни димензии : 77 * 63Гледање област : 74 * 57Обезбедување на квалитет, фабрика места, д

Погоре, можете да ги одберете про изразат според нивната конкретна ситуација Сабота викенд сам генерал

Она што е во Пакет : 1pcs екран на допир1.ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конек

Она што е во Пакет : 1pcs екран на допир1.ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конек

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Новите 7" Таблет За СУПРА M727 G екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот Пакетот

трговски опис7 инчен 164.5 мм*100mm 4 жица ЕКРАН на ДОПИР за TP 1602 за gps glass екран на допир панел 164.5*100 за AT070 TN90 TN91

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately

Новиот 7 инчен екран на допир Digitizer За Rover Pad Про Q7 LTE таблет КОМПЈУТЕРПакетот вклучува : 1 x екран на допирК

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately

Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време ! Начин на плаќање Целосна исплата мора да се п

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да пл

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да пл

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да пл

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да пл

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да пл

Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса...

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

DEN 1444.00 1978.56

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

DEN 1444.00 1978.56

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

Ние сме професионални ЛЦД панел делови снабдувач на опрема и замена на делови, во голема Кина Област...

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

DEN 689.00 943.68

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.