.

Тоа само ќе ве однесе 1 минута Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат как

Реден Број : 5m / многуПредмет БР : SMB1011Објектот Matetials : месингГлавната Боја : повеќеОбјектот Големина : 1.5 mm(

Име 20pc / многу Мешан Стил на Античкиот Бронза Азбука Шарм Конектор Најдобар Пријател Љубов Веруваат Мир

Diy Монистра, Бронзени Легури Срца Монистра Одговара Европа Монистра Нараквици Накит Наоди 30pcs T686произво

Реден Број : 5m / многуПредмет БР : SMB1015Објектот Matetials : месингГлавната Боја : повеќеОбјектот Големина : 4.3 mm(

Highstar Модни Додатоци Co.,Ltd.Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат

ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 25*20mm ВНАТРЕШНА ГОЛЕМИНА : 12mm дупка 3ммБОЈА : Мешани (темно злато / antiqued бронза / тиб

Добредојдовте на Џеф ПРОДАВНИЦА!П : Дали имате минимум цел количина или вредност ?A : Нема минимум цел кол

Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на прев

Ние вредност, секој клиент.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.80 / многу250 п

детали за производотвосок кабелот ca : мерење нето јаже долго 45см околу две страни string тока е околу 1.5 cm , 5c

Злато Боја Срце Облик Шарм DIY НаоѓањеМонистра, Големина : 0.5~0.6 мм ДијаметарСрцето Големина : Прибл 6x6mmСит

10мм Мешан Стил Насмевка Лице Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs / многу (K02832)Матери

Реден Број : 5m / многуПредмет БР : SMB1010Објектот Matetials : месингГлавната Боја : повеќеОбјектот Големина : 1.6 mm(

Дали ви се брод на меѓународно ниво?Да, ние брод на светотПОВРАТНИ информацииБидејќи вашето мислење е м

10мм Мешан Стил Peonies Цвет Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs / многу (K02828)Материјал :

1 .Боја : исто како на слика2 материјал : смола3.големина : бонбони е 20mm; стап и бонбони големина е околу 50mm (

Злато Боја Срце Облик Шарм DIY НаоѓањеМонистра, Големина : 0.5~0.6 мм ДијаметарСрцето Големина : Прибл 6x6mmСит

Ве молиме да знаат оваТие се убави zakka приврзоци за изработка на накитДобредојдовте на одберете го реле

Ние сме сигурни дека секогаш постои решениеАко било прашање или да им помогне на, ве молиме слободно кон

98 / многу200 парчиња / многу200pcs / многу 12mm Празно Фах Подлога Прилагодливи Прстен База (10мм / 12mm / 14mm / 16mm / 18m

Answer : ___________________________ Note : Материјал : цинк легураБоја : Тибетската сребро.Потекло : КинаГолемина : Види про

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количина : 1strand ( како на сликата покажува )★

Се надеваме дека ќе разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадовол

1 .Боја : исто како на слика2 материјал : смола3.големина : 245mm( artisanal мерења постои во 1mm до 3 мм на грешка, 1mm≈

Количина : 5 SetsМатеријал : Алуминиумски , МагнетниПредмети Состојба : 100% Сосема НовБоја : Античкиsilver / Бро

Метал : S925 Висок Квалитет Сребро+ Murano СтаклоМушка Големина : 8*15 mm приблЗавртка Дупка со дијаметар : 4mm при

Точка ИМЕ : Bo Yu Te 20 Pcs 80*16 MM Лист Hairpin Метал Железо Diy Жените Опаѓањето на Накит Accesories БРЕНД : BOYUTE Накит Матер

Flannelette торбаЕдноставностУбавина, боја е корејски популарната боја!Headdress, ѓердан, pendant, копче тока кеси мо

Природни Сина Фосилни Корални Earring Монистра,Мода Earring Накит,34x12x5mm,4.7 g Добредојдовте на Mygemgarden.Имаме годин

Ако ви е потребна поголема количина или брза испорака, ве молиме не двоумете се да ме контактирате Ние г

Кореја легураЕдноставностУбавина и боја се преовладува корејски бои!Headdress, ѓердан, pendant, копче тока кеси

Шопинг Предмети се испраќаат во рок од 15 работни дена по вашата исплата да биде потврдена Вашето задово

Политика На ВраќањеКога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте

Добредојдовте На Убава Џек!Трговија на големо 5 Pcs Аргентина Rhodochrosite Amazonite Lapis Lazuli Џинови Bloos Џаспер Сина Ky

10pcs Родиум Позлатен Силни Магнетни Clasps Одговара 4 5 6 8мм Круг Кожа Кабелот за DIY Накит Нараквици Одлуки На

Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако било reson не сте задоволни ,можете да се

Количина : 5pcs / многуНадвор Големина : 40x46mmВнатре Големина : 30ммБоја : Антички Сребро БронзаВе молиме имај

Плаќање : 1.Што може да се плати од страна на T / T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам2 Најчесто поставувани ПРАШАЊ

Точка ИМЕ : 10 Pcs 6 Бои 13*18mm Овална Cabochon База Прилагодливи Прстен База Ќорци Фах Поставување БРЕНД : BOYUTE Мат