.

.

1152pcs Бесплатен Превозот на курирската служба DHL LED Светло Јагода Трепка Прст Прстен Еластична Гума Прстен Настан Партија Материјали Сјај Играчки YH313

1152pcs Бесплатен Превозот на курирската служба DHL LED Светло Јагода Трепка Прст Прстен Еластична Гума Прстен Настан Партија

DEN 19656.00
DEN 21840.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


Светат во Темница 1152pcs Бесплатен Превозот на курирската служба DHL LED Светло Јагода Трепка Прст Прстен Еластична Гума Прстен Настан Партија Материјали Сјај Играчки YH313
Име на производ : Јагода Прстен (со црвена, сина и зелена 3 бои) спецификација на Производот : 15g / еез, една OPP вреќа, 1152 / кутија, 50 * 39 * 35 CM

За производот

Карактеристики:
светат во темница
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Светлото Трепка Јагода
Пластични Тип:
PE
Предупредување:
Светлото Трепка Јагода
Бренд Име:
SHUAILINTANG
Материјал:
Пластични

Слични предлози