.

.

2 Парче Combishort Печати Шорцеви Жените Година Лето Стил Jumpsuits Комбинезони За Женска Врвот И Шорцеви Женски Romper Playsuit 024

2 Парче Combishort Печати Шорцеви Жените Година Лето Стил Jumpsuits Комбинезони За Женска Врвот И Шорцеви Женски Romper

DEN 755.00
DEN 888.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


2 Парче Combishort Печати Шорцеви Жените 2015 Лето Стил Jumpsuits Комбинезони За Женска Врвот И Шорцеви Женски Romper Playsuit
Големина(cm)
Биста (cm)
Половината(cm) Хип
М 84 64 92
L
88
76-80 96
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
ГРЕШКА 1-3 CM
Ве молиме да се напомене дека големини се мерат со рамен надвор. Ве молиме овозможи за малку разлики.
1 . Moneybookers, Western union, Qiwi паричник, Кредитна картичка и Alipay се acccepted преку secure уплатата ЗАЧУВАМ на aliexpress. 2. Имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе поставите цел успешно. 3. Ако не можете да проверите успешно, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, ако сеуште не може да плати, ве Молиме испратете и-мејл на aliexpress да побарате помош. 4. Понекогаш,ако не на плаќање преку банкарски трансфер, вашата банка може да треба 3-5 работни дена за да потврдите. (на пример,Бразил Boleto).
1.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и telphone број! 2. Ние ќе испратите објекти во рамките на 1-4 дена кога aliexpress потврди вашата исплата. 2.Обично ние ви испрати од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ; Ако ви е потребна оваа цел во итни, ве молиме изберете EMS,DHL, Fedex ,UPS-от или други Изразат испорака начин. Ви благодариме!!! 3.Време на испорака : a. DHL, TNT express превозот обично се 3-7 работни дена (не вклучува одмор и викенд). б. EMS изразат испорака обично трае 5-9 работни дена (не вклучува одмор и викенд). в. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : околу 15 до 35 работни дена. Но, понекогаш тоа трае подолго (се должи на царинската прашање или други проблеми). 4. Со цел да се осигура дека вие може да ја прими пратката без никакви увозни даноци, ние ќе го пријават како подарок и со помала вредност. 5.Било увозни давачки или такси се купувачот'ss одговорност.
1. Ако има било каков проблем со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да ви се враќаат или отворање на враќање на средствата, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ви благодариме! 2. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, или ќе одбие да направи реконструкција. 3. Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Памук,Полиестер
Тип:
Playsuits
Стил:
Повик
Одговара Тип:
Лабава
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Tassel
Број На Модел На:
M16024
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените

Слични предлози