.

.

2PC/Set Долги Ракави Бебе Девојка Среќен Ден на Мајката Облека Младата Црвениот Ангел Romper Младата Девојка Облека Чипка Круна Headband 24M

2PC/Set Долги Ракави Бебе Девојка Среќен Ден на Мајката Облека Младата Црвениот Ангел Romper Младата Девојка Облека Чипка Круна

DEN 614.00
DEN 767.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


Материјал : полиестер;
Пакетот вклучува : 1 PC romper, 1 PC headband;
Plz одберете via бебе градите големина и имаат поглед на големината на табелата;
Romper големина на табелата :
0~6months : 44cm/17.32" во градите, 36cm/14.17" во должина;
6~9months : 46cm/18.11" во градите, 38cm/14.96" во должина;
9~12months : 48cm/18.89" во градите, 40cm/15.74" во должина;
12~24months : 50cm/19.68" во градите, 42cm/16.53" во должина;
Сите предмети се направени и кои се испраќаат од Кина во Светот со следење на број;
Испратени до САД преку E-pack (USPS) преземање на 10-25working дена за доставување;
Испратени до Русија преку E-пакет (Русија Пост) преземање на 10-30days. да се испорача, за руски клиенти, ве молиме љубезно ве молиме да бидете сигурни дека примачот име е полно име.
Предаден на други земји преку Кина Пост преземање на 15-35working дена да испорача, некои земји, како што е Бразил, поради строго обичај, тоа може да ви треба малку повеќе, ако не се примен објект во рамките на 90days, plz љубезно ве молиме да контактирате со мене, јас ќе се реши за вас.
За било какви прашања, plz ве молиме контактирајте ме одеднаш.

За производот

Бебе Возраст:
10-12 месеци, 7-9 месеци 4-6 месеци, 13-18 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Број На Модел На:
Headband Romper
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Едно Копче
Бренд Име:
Marlegard
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Бебе Девојки
Материјал Состав:
100% Полиестер
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Полиестер

Слични предлози