.

.

Хоризонтална Исправената Сенка Слепи Зебра Двојна Ролери Ролетни & Третмани Прозорец Обичај Намалување на Големина Светло Сива Завеси за Дневна Соба

Хоризонтална Исправената Сенка Слепи Зебра Двојна Ролери Ролетни & Третмани Прозорец Обичај Намалување на Големина Светло Сива

DEN 1680.00

Износ
Во продавницата.

На пример, ако големината на прозорецот е 31"*64" , вистински слепи ширина е 31-0. Сите потребни хардверски вклучени за монтажа внатре или надвор
Детали за производот
Проѕирен Ефект Покажуваат
Безбедност На Децата
Боја На Располагање
Можеби Ќе Сакате
Прашања И Одговори
1 П : јас не можеше да го изберат димензии ми треба ? Како можам цел ?
A : ролетни можат да бидат сопствени направени според вашите големина , ве Молам кажете ми ги вашите димензии , град и поштенски код , Ајде да го цитирам вас , ние ќе го направи ролетни според вашите барања
2 П : Доза на слепи вклучуваат монтирање на делови ?
A : Да , слепите вклучуваат монтирање делови , можете да ги инсталирате на слепи, внатре , надвор , ѕидот и таванот на вашиот windows , монтирање делови се слободни за вас .
5 П : која е вистинската ширина на слепи?
А : Во ред на слепи може да се инсталира внатре во прозорецот, слеп е вистински width=котираните ширина помалку 0. Усогласување на предната и задната делови од ткаенини овозможи нијансите да бидат или приватност или чиста нијанси Зебра ефект, дозволувајќи им на целосна светлина контрола - Низок до висок, UV заштита, светлина филтрирање намалување на трошоците за енергија Ние мерка производ големини врз основа на горниот наслов.
4 П : Колку денови можам да примите објект ?
A : Можете да ги примите објект во 10-14 работни дена откако ќе се направи исплата . Затоа, кога нарачување на ширина и висина, ве молиме бидете сигурни да ги вклучува димензиите на монтажа горниот наслов. Лесно да се инсталира . На ткаенина сенка дел е 1 инчен потесен од ширината на горниот наслов.

За производот

Големина:
Custom Made
Број На Модел На:
GY01-016
Материјал:
Ткаенини
Шема:
Хоризонталната
Инсталација Тип:
Страна Инсталација,Таванот Инсталација,Надворешните Инсталација,Изградена-во
Лист Големина:
Широк Нож
Отворање и Затворање на Метод:
Горниот Отвори
Формат:
Мушка Јаже
Стил:
Slat
is_customized:
Yes
Бренд Име:
чанг љубов
Техника:
Обична
Тип:
Ролери Нијанси
Применливи Прозорец Тип:
Внатрешен Прозорец
макс. големина:
96 W * 125 H
Достапни бои:
30 Бои Се Достапни
повторете:
3 во ( цврст ) * 2 во ( чиста )
Функција:
Translucidus

Слични предлози