.

.

Оригиналниот Ewelink Dooya Електрични Завеса Систем DT52E 45W Завеса Моторни+Далечински Управувач+2M Моторните Алуминиум Завеса Железнички Траки

Оригиналниот Ewelink Dooya Електрични Завеса Систем DT52E 45W Завеса Моторни+Далечински Управувач+2M Моторните Алуминиум Завеса

DEN 4556.00
DEN 4795.20
-5 %

Износ
Во продавницата.

com за помош.9 m, pls ни остави порака во ред, ние ќе се прилагодите за вас
Плаќање 1.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период(и оригиналниот пакет.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние cherich секој клиент. Купувачот е одговорен за Враќање превозот надомест. Сервисот го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Вашата цел ќе биде предаден во рамките вети време.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. далечински управувач dc2700 1pcs
3.Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење.
метар
Електрични Завеса Систем Завеса Моторни DT52 E 75 W+ Далечински Управувач+Моторните Алуминиум Завеса песни 2 M
Пакување листа
1. Превозот 1 Ние се направи за испорака од страна на различни начини, вклучувајќи воздушен mail, DHL express, UPS, да се изразат, Fedex експрес, ТНТ експрес и ЕМС express. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. КУПАТ ПОВЕЌЕ, СПАСИ ПОВЕЌЕ! Доколку купите повеќе од 10 парчиња,ние им даде добар дел цена, добредојде за истрага. Сите производи е означено, тестирани и се спакувани во добра состојба во пред испораката. Повратни информации е многу важна за нас.) Експрес : За 2-10 дена ( времето За Испорака е за референца ) 2.ние ќе ви даде врати ID.2 m завеса песна 1set
4 инсталирање accessaries 1bag
Ако вашиот завеса песна е помалку 2m, како 1. Нашата цел е задоволството на клиентите! Гаранција 1. Ние навистина го цениме дека ќе може да ни даде 5 повратни информации ѕвезда.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Како следново е општо испорача време на различни превозот метод на Воздухот mail(Ер Парцела) : За 7-30 дена(Но тоа трае подолго време да се стигне до Бразил, Русија, итн. DT52 E 45w моторни 1set
2.Можете да платите со Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress. Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

За производот

Број На Модел На:
DT52E 45W +2mtracks
Техника:
Рамна Плоча
Формат:
Електричен
Лист Големина:
Широк Нож
Шема:
Вертикална
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Материјал:
Метал
Бренд Име:
eWelink
is_customized:
Yes
Стил:
моторните завеса песна
Тип:
алуминиум завеса песни
Применливи Прозорец Тип:
Сите видови прозорец завеса

Слични предлози