.

.

Borntun Пневматски Воздух Riveter Возбудлив се Повлече Клешти Пиштол за Заковки 3.2 4.0 mm mm 4.8 мм 6.4 милиметри Индустриски Воздух Riveters Влече Puller

Borntun Пневматски Воздух Riveter Возбудлив се Повлече Клешти Пиштол за Заковки 3.2 4.0 mm mm 4.8 мм 6.4 милиметри Индустриски

DEN 6293.00
DEN 6624.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

Пневматски Воздух Riveter Возбудлив Се Повлече Plier Пиштол
Воздухот влезот : 1/4"
Воздухот потрошувачка : 1.4 L/M
Работа удар : 18mm
Се повлече сила : 2200kgs
Занитвам големина : 3.2 мм-4.0 mm-4.8 мм - 6.4 милиметри Работа притисок : 90 PSI

За производот

Употреба:
Комерцијални Производство
Моќност Тип:
Пневматски Занитвам Пиштоли
Riveter Пиштол Тип:
Слепи Занитвам Пиштоли
Бренд Име:
Borntun
Воздухот Riveter:
пневматски riveter
Пневматски Воздух Riveter Пиштол:
Воздухот Riveter Пиштол
Заковки Влече Plier:
Возбудлив Puller Пиштол

Слични предлози