.

.

Borntun Пневматски Воздух Riveter Возбудлив се Повлече Клешти Пиштол за Занитвам 4.0 mm 4.8 мм 6.4 милиметри HydrauIic Индустрија Воздух Riveter Влече Puller

Borntun Пневматски Воздух Riveter Возбудлив се Повлече Клешти Пиштол за Занитвам 4.0 mm 4.8 мм 6.4 милиметри HydrauIic Индустрија

DEN 7661.00
DEN 8064.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

Пневматски Воздух Riveter Возбудлив се Повлече Plier Пиштол(за не ' рѓосувачки челик и шупливи алуминиум заковки)
Воздухот влезот : 1/4"
Воздухот потрошувачка : 4cfm
Работа удар : 17mm
Се повлече сила : 2600kgs
Занитвам големина : 3.2 мм-4.0 mm-4.8 мм - 6.4 милиметри Работа притисок : 60-90 PSI

За производот

Моќност Тип:
Пневматски Занитвам Пиштоли
Употреба:
Комерцијални Производство
Бренд Име:
Borntun
Riveter Пиштол Тип:
Слепи Занитвам Пиштоли
Воздухот Riveter:
пневматски riveter
Пневматски Воздух Riveter Пиштол:
Воздухот Riveter Пиштол
Заковки Влече Plier:
Возбудлив Се Повлече Пиштол
Возбудлив Mahine:
Заковки Алатка
Riveter Машини:
Riveter Алатки
Возбудлив Се Повлече Puller:
Индустриски Занитвам Алатка
воздухот занитвам пиштол:
пневматски занитвам пиштол
Индустриски Riveter:
Индустриски Riveter Машина
пневматски riveter:
Пневматски Riveter Машина Алатка
Воздухот Занитвам Машина:
Воздухот Занитвам Машина Алатки

Слични предлози