.

.

2017 НОВА Марка 4 М1 4.5-14x50 mm АО осветлени Mildot страна на тркалото на лов обемот Планината 11MM/20MM

2017 НОВА Марка 4 М1 4.5-14x50 mm АО осветлени Mildot страна на тркалото на лов обемот Планината 11MM/20MM

DEN 3912.00
DEN 4118.40
-5 %

Износ
Во продавницата.


2017 НОВА Марка 4 М1 4.5-14x50 mm АО осветлени Mildot страна на тркалото на лов обемот Планината 11 MM/20 MM
-Зголемување : 4.5-14x
-Голем Дострел
-Reticle Тип : mildot
-Demountable Drawtube
-Осветлени Тип : Црвена/Зелена
-Цел Дијаметар : 50mm
-Кликнете Вредност : 1/4 ft @ 100 метри
-Материјал : Авион-Одделение Алуминиум Легура
-11 Ниво На Осветленост Контрола
-Излез ученик : 4.4 мм-13.3 mm
-Око Олеснување : 3.60 Инчи
-Анти-отсјај рефлективен слој на предна леќа
-Прашина Доказ, Шок Доказ, магла Доказ
-Прецизност Windage & Висина На Вредноста
-Совршени за сите терени и сите временски услови
-Должина 17`
-Тежина 1035g
Пакетот вклучува :
1 * пушка опсег
2 x 20mm /2x11mm (се Избере) Weaver Железнички Висока Види Преку 30мм Обемот Прстен Планината
Среќен шопинг и среќен расположение!

За производот

Бренд Име:
ДУХОТ ТАКТИЧКИ
Функција:
Леќа
Тип:
Пушка
Број На Модел На:
4.5-14x50

Слични предлози