.

.

Лов Оптика 1x22x33 Компактен Рефлекс на Црвено Зелена Точка Поглед Riflescope 4 Reticle Глетка за Airsoft Со Weaver 20mm & Планината 11mm

Лов Оптика 1x22x33 Компактен Рефлекс на Црвено Зелена Точка Поглед Riflescope 4 Reticle Глетка за Airsoft Со Weaver 20mm & Планината

DEN 1318.00
DEN 1387.20
-5 %

Износ
Во продавницата.


Лов Оптика 1x22x33 Компактен Рефлекс на Црвено Зелена Точка Поглед Riflescope 4 Reticle Глетка за Airsoft Со Weaver 20mm & Планината 11mm
Ве молиме имајте предвид : И знаменитости се црни, ве Молиме, изберете ја железнички тип е погоден за вас.
Desctiption
Изградена од алуминиумска легура со елоксирани мат црна обработка.
Мала тежина и компактен дизајн.
Анти-отсјај рефлексивни обложени леќи, што дава добар оптички јасност.
Со scree големина на 22mm x 33mm.
3-позиција rheostat осветлување(Црвена и Зелена).
Нуди 4 различни reticles за оптимална подвижност.
Целосно прилагодливи windage и височина.
Со интегриран планината за повеќето 20mm & 20mm Weaver/Picatinny/RIS железница.
Лесно да се поврземе, инсталирајте само во секунди.
Производ Состојба : 100% Сосема Нов
Големина(мм) : (L) 82mm (H) 55мм (W) 50mm
Боја : Црна
Тежина(g) : 155/200
Бајонет : 20mm & 11mm
Обемот Поглед на Батеријата : 1 x CR2032 3 V (исклучи)
Леќа Боја : Црвена и Зелена
Око Олеснување (mm) : Неограничен
СИТЕ Батерии Ќе Се Отстрани Пред Да се Превозот, што се Должи на превозот Прописи.
Пакет Се Вклучени :
> 1 x Црвена Зелена Поглед на Опфатот
> 2 x Клуч
> 1 x Ткаенина за Чистење
Среќен шопинг и среќен расположение!

За производот

Бренд Име:
ДУХОТ ТАКТИЧКИ
Број На Модел На:
BD2233
Тип:
Пушка
Функција:
Red Dot

Слични предлози