.

.

2017 Wholesale75pcs/кутија Круг Сплит Шут Pesca Acesorios Риболов алатки Доведе Откажат од Тежина Sinker Црна Риболов Колекции Риболов Справи

2017 Wholesale75pcs/кутија Круг Сплит Шут Pesca Acesorios Риболов алатки Доведе Откажат од Тежина Sinker Црна Риболов Колекции

DEN 68.00
DEN 123.84
-45 %

Износ
Во продавницата.

торба
2017 Wholesale75pcs/кутија Круг Сплит Шут Pesca Acesorios Риболов алатки Доведе Откажат од Тежина Sinker Црна Риболов Колекции Риболов Справи
Карактеристики :
Забелешка : поради различни серија на олово тежина,ние ќе испратиме доведе тежина случајно. 100% сосема нов и висок квалитет Тоа е, мора да додаток за риболов, корисен риболов алатка за риболовците Секој еден е страна истури користење на чиста, мека, рециклирани води и се доставуваат во удобен и rotatable кутија Само да го прикачите овие sinkers на линија каде што сакате длабочина да се постави. Совршен за потонувањето риболов линија и ги намамат мамка постојано во вода Спецификација : Асортиман Стандард : 0.4 g, 0.6 g, 0.8 g, 1.0 g,1.5 g, Случај Големина : 7 x 1.8 cm / 2.8" x 0.7" (D*T) Материјал : Олово Боја : Темно сива Тежина : 60g Пакетот Вклучува :
1 Кутија на Риболов Доведе Sinkers(75pcs) Тежина 0.4 0.6 g g 0.8 1.0 g g 1.5 g на Квалитетот 23pc 20pc 14pc 10pc 8pc

За производот

Риболов Прачка Категорија:
Намамат Род
Род Должина:
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Бренд Име:
патување околу риболов
Род Материјал:
Други
Број На Модел На:
AC005
Материјал:
Води
Позиција:
Сите Риболов Позиција
боја:
Светло Сива
акција:
Тоне
Целта риба:
БАС ,SNAKEHEAD,MANDARFISH и REDFIN
Тежина:
0.4g,0.6g,0.8g, 1.0g,1.5g
Тип на вода:
слатководни,saltwater
Пакет вклучувајќи:
75pcs
Кутија големина:
Оддел 6
Материјал:
Води
Додатоци Тип:
Други Додатоци

Слични предлози