.

.

Џери 1pc голема игра попер намамат topwater површината мами длабоко морето риболов мамка туна marlin мами

Џери 1pc голема игра попер намамат topwater површината мами длабоко морето риболов мамка туна marlin мами

DEN 431.52

Износ
Во продавницата.


Џери 1pc голема игра мами контрола мами попер намамат topwater површината мами длабоко морето риболов мамка туна marlin мами

За производот

Бренд Име:
Џери
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерце,Реката
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
кука:
VMC анти-rusting treble кука
Материјал:
ABS, внатрешниот holographic филм
Жица:
Еден-преку жица во внатрешноста на телото
Тип:
Длабоко морето риболов
Должина:
120mm, 160mm, 200mm
Тежина:
43g, 88g, 158g
Целна Риба:
Туна, marlin, делфин, Wahoo
Употреба:
Длабоко морето/брод риболов

Слични предлози