.

.

Goture Мека Риболов Мами Swimbait Wobblers Силикони Вештачки Мамки 3D Очите Црвени Опашка Доведе Риба 5pcs 11g 8cm Риболов Додатоци

Goture Мека Риболов Мами Swimbait Wobblers Силикони Вештачки Мамки 3D Очите Црвени Опашка Доведе Риба 5pcs 11g 8cm Риболов Додатоци

DEN 240.00
DEN 436.32
-45 %

Износ
Во продавницата.


Должина : околу 8.4 cm/3.31 во
Тежина : околу 11g/0.38 оз
Целна риба : море бас, Мандарина, итн.

За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
Goture
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
C10065*5
боја:
црвено бела глава на телото ,шема (прозрачна светат во темнина)
Должина:
8.5 cm
Тежина:
10.8 g
Материјал:
Мека пластика
Целта риба:
пастрмка мамка ;snakehead, сом, мандарина риба,dace,tilapia ;платика мамка
Пакет:
5pcs/пакет
Функција:
доведе риболов
Позиција:
океански брод риболов; океан плажа риболов;езеро реката ;резервоар езерцето

Слични предлози