.

.

Maximumcatch Тешко Мамка 1Pcs 3 Поврзувани Дел Swimbait Риболов Мами Тешко Риболов Мами Со VMC Куки Crankbait Вештачки Мамки

Maximumcatch Тешко Мамка 1Pcs 3 Поврзувани Дел Swimbait Риболов Мами Тешко Риболов Мами Со VMC Куки Crankbait Вештачки Мамки

DEN 480.00
DEN 813.60
-41 %

Износ
Во продавницата.


Mximumcatch 1 Pcs Живот-како 3 Поврзувани Дел Swimbait Риболов Мами Тешко Риболов Мами Со VMC Куки Crankbait Вештачки Мамки
Спецификација :
3 D очи ќе го направи тоа полесно цел за предатори.
Секогаш одговара на решетки!
Оваа 3 секции 150mm swimbait има совршена големина на мамка риба.
Мека на допир заврши и гума заврши.
Поголема големина treble куки нема да остави можност за големи бас и pikes.
1.Тежина : 1.69 мл/48g
2.Должина : 5.9 инчи/150mm
3.Кука : висок квалитет VMC куките
4.Нуркање Длабочина : 0-1 Носители.6 ft/0-0.5 m
5.Кука големина : 2#
6.Тоне

За производот

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
WB122C Риболов Намамат
боја:
Повеќе
Должина:
5.9 inches/150mm
Тежина:
1.69oz/48g
длабочина:
0-1 носители.6 ft/0-0.5 m
кука:
Висок Квалитет vmc куките
Материјал:
ABS Пластика
Количина:
1pcs

Слични предлози