.

.

L519M 10 компјутери /set 1.6 g Риболов Намамат риболов лажица метал риболов намамат мамка лажица

L519M 10 компјутери /set 1.6 g Риболов Намамат риболов лажица метал риболов намамат мамка лажица

DEN 130.08

Износ
Во продавницата.


Бесплатен Превозот L519 M 10 компјутери /set 1.6 g Риболов Намамат риболов лажица метал риболов намамат мамка лажица
Тежина : 1.6 g
Должина : 23mm
ПАКЕТ СОДРЖИНА :
10pcs риболов гајтанот
Забелешка : Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете на следниве слики за да ги најдете. Ви благодариме
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Многу Ниска цена Само како Промоција. Некои Каде што ќе биде превозот од Хонгконг Пост Воздух Mail или Кина пост воздух mail ,Најмногу треба 10-40(или повеќе) дена зависи од вашата земја.
Б : Ако сакате повеќе или брза испорака, ве молиме изберете други средства за превоз, или контактирајте со нас.Ви благодариме.
C : Ако имате добиете предмети .PLS Заврши цел.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
A : ние обезбеди 3 месеци гаранција.
Б : купувачот се единствените одговорни за враќање надоместоци за гаранција предмети.ако предмети е неисправна на 3 месеци,може да ги испратите назад кон нас,ние ќе ја испрати на ио нова по добивањето на неисправни објект.
C : befor враќање предмети,ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашите врати адреса и напишете "подарок" за испорака на состојба,ве молиме да користите regulare поштенска услуга и го испрати на следење на број.
D : ние не се претпостави сопствен ризик,ако е тоа лесно да се предизвика било cuse било обичај poblem во вашата земја,ние сме ви препорачуваме да одберете други превозот методи ,исто како кина пост воздух mail,доколку имате други треба , ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време .
А : ве Молиме да ни остават позитивен фидбек, ако се чувствувате нашиот производ и услуга е во ред, нашиот систем ќе го стори истото за вас автоматски.
Б : Ако имате било каков проблем со производот & нашите услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш. Ние ќе го реши проблемот во најкус рок.

За производот

боја:
Сребро, Злато
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
FAYOGI
Број На Модел На:
L518M
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Слични предлози