.

.

20pcs 4g Мека жаба Море бас Црна риба Шарени бас Долга опашка мека риболов намамат мека мамка мешани бои Бесплатен превозот

20pcs 4g Мека жаба Море бас Црна риба Шарени бас Долга опашка мека риболов намамат мека мамка мешани бои Бесплатен превозот

DEN 440.00
DEN 494.40
-11 %

Износ
Во продавницата.


20pcs Долга нога мека жаба Бесплатен превозот
За море бас, blackfish, шарени бас и др.
Количина : 20pcs
Големина : 4g
Мешани бои
5pcs во пакетот
Телото мека и пливање совршен во вода
Добро mateiral, долга нога дизајн
Телото е подготвена за воздух
Повратни информации е многу добра
Ние може да не се секогаш имаат иста боја како жаба на web, ние sendy оу мешани бои

За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Upperowens
Број На Модел На:
4g

Слични предлози