.

.

(6pcs/многу) Tsurinoya 80mm/3.3 g Shrim Мека Намамат Мека Мамка Вештачки Мамки Крап Мами Летаат Риболов Tackles Wholesales

(6pcs/многу) Tsurinoya 80mm/3.3 g Shrim Мека Намамат Мека Мамка Вештачки Мамки Крап Мами Летаат Риболов Tackles Wholesales

DEN 127.00
DEN 181.44
-30 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
DW-R31
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
TSURINOYA
Тежина:
3.3g
Должина:
80mm
Количина:
6pcs/торба

Слични предлози