.

.

HENGJIA 6pcs 8.5 CM 8.9 6 G#куки тешко пластични Minnow риболов мами штука peche wobble fising мамки isca pesca риболов tackles

HENGJIA 6pcs 8.5 CM 8.9 6 Gкуки тешко пластични Minnow риболов мами штука peche wobble fising мамки isca pesca риболов tackles

DEN 268.00
DEN 315.84
-15 %

Износ
Во продавницата.

0 (cm )
Бруто Тежина/Пакет : 0. Обично, тоа ќе потрае 5-14 работни денови за испорака.
КАНЦЕЛАРИЈА ЧАСА
9 : 00 часот наутро до 22 : 00 часот ( +8) од понеделник до петок
9 : 00 часот по полноќ до 18 : 00 часот.
За Риболов : Солена вода / Слатководни
100% Сосема Нов
1. Но тоа може да не важи за оние земји со различни тарифни правила.
Ви благодариме за вашето внимание.
Ве молиме контактирајте ме во рок од 24 часа откако ќе ја прими стоката.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Количина : 6pcs
2.2( кг )
Ние сме ОЕМ фабрика, обезбеди ХАРТИЈА КАРТИЧКА пакување, ЛОГОТО прилагодување, како и МАМИ складирање кутија за пакување.
Ви благодариме! Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети. Ние ќе го одбележи цел како вашето име работа со помала вредност.
ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО
Бесплатен Превозот!
Обично, овој пакет ќе ви биде испратен од страна на EMS, Хонг Пост, DHL, UPS-от, ТНТ, следниве земји за слободни преку ЕМС : сад, Велика Британија, Данска, Грција, Ирска, Белгија, Луксембург, Норвешка, Швајцарија, Португалија, Германија, Шведска, Австралија, Нов Зеланд, Ако не можете да ја пронајдете вашата земја во горната листа, ве молиме контактирајте ме за детали. Тежина : 8.
ПОВРАТНИ информации
Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Нуркање Длабочина : 0. ( +8) од сабота
Заводот е затворен во недела и државни празници (Кина PRC), Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците. Ова пониска цена не влијае на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производите. Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала.9 6 G# кука две куки 6colors 6pcs бесплатен превозот
Пакет : OPP ВРЕЌА
Количина : 1 многу (6 предмети по многу)
Пакет Големина : 20. Ве молиме консултирајте се со одделно.
Сите слики се направени во вид. Должина : 8. Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат.2 M
ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
Име на производ : ново 85mm Minow намамат Minnow Тешко Мамки за Риболов мами риболов справи 8. Боја : Како што е прикажано на сликата Бои се случајно назначени 5.
Ве молиме љубезно текст ме преку пошта, ако ви треба поголема цел, ние ќе ви понудиме голем попуст.
Напомена : Секој увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ако ви се надевам дека вашата цел може да се увезуваат без должност, ве молиме контактирајте со нас.

За производот

Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Позиција:
Река
Број На Модел На:
8.5 CM-8.9 G-6#
боја:
како слик
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Карактер:
leurre peche brochet

Слични предлози