.

.

Промоција! Топла Продажба 3 x 28 очила, телескоп играчка отворено очила риболов справи со поларизирани очила риболов

Промоција! Топла Продажба 3 x 28 очила, телескоп играчка отворено очила риболов справи со поларизирани очила риболов

DEN 427.20

Износ
Во продавницата.


Се чувствуваат морето, опрема вашиот живот!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
За купувачи од Русија, Pls. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Стакло
Gearlly Отворено е компанија која е фокусирана на риболов справи со бизнис.материјал : оптички смола очила,со висок квалитет тешко изградба пластична тело
5. Сите ПЕТ-ЅВЕЗДА е нашата чест, ве молиме да ви помогне да бидете заедно. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние инсистираат на тоа дека клиентот е бог.
Ние продаваме до вас директно, без никакви други агент.
Во спротивно, тоа може да не испорака до вашиот дом. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Дојде со исклучителна кутија.поле на гледање : степен 13
3.
Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница.
Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Промоција! Топла Продажба 3 x 28 очила, телескоп играчка отворено очила риболов справи со поларизирани очила риболов
Карактеристики :
Убав,добар struction и материјал. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Затоа ве молам не грижете се за пари и вашиот парцела, ние сме сигурни продавачот. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да напишете некои искуство и коментар за други клиенти,
тоа е подобро да се земе некои фотографии.го оценувате : 1-3 го оценувате промоција.тежина : 66g
Пакет Листата :
1. оставете ги вашите име и презиме кога ќе ги нарачате.
Лесен за употреба. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

За производот

Бренд Име:
HENGJIA
Функција:
поларизирани очила за сонце
Број На Модел На:
G001

Слични предлози