.

.

Продажбата 1 Buc 9 Прегради Риболов Справи Кутија 2 Слој Риболов Намамат Мамка Куки Пластични Чување Море Риболов Алатка

Продажбата 1 Buc 9 Прегради Риболов Справи Кутија 2 Слој Риболов Намамат Мамка Куки Пластични Чување Море Риболов Алатка

DEN 135.00
DEN 158.88
-15 %

Износ
Во продавницата.

1 Buc 9 Прегради Риболов Справи Кутија 2 Слој Риболов Намамат Мамка Куки Пластични Чување Море Риболов Алатка
Спецификации : Карактеристики На Производот :
- Изработени од тврда пластика, тоа е со висок квалитет
- Многу силна и сигурен
- Неговиот' внатрешни работи има повеќе прегради. Може да се стави мами & куки& опфаќа и другите во тоа.
- Секој оддел има свој liftable капак. Па тоа е прилично лесен. Производ Материјал : Тешко пластика на добар квалитет Состојба : Brand new Боја : Црна Функција : Storaging риболов додатоци Купувачот Пред купување Информации :
- Сите фото е предмет на материјал објект, но има уште може да има неколку разлика, ние се надеваме на вашето разбирање и ние не ќе се земе како изговор наплата
- Ние ќе се направи внимателно откривање пред породувањето, но овој мал некој работи, ве молиме овозможи некои мали пропустот, ви благодариме. Пакет Тежина : 72(g) / 2.54(оз) Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 110(mm)*103(mm)*43(mm) / 4.33(во)*4.06(во)*1.69(во) Мало Пакување : не, Не Пакување Пакет се Вклучуваат : 1 x Риболов Намамат Мамка Куки Пластични Случај Складирање

За производот

Тип:
поправка на комплет
Бренд Име:
weihefishing

Слични предлози