.

.

Сјае !!50pcs Овална Siam AB да се Шие На Камен Кристал Кристал Копчето Монистра 13x18mm 20x30mm

Сјае !!50pcs Овална Siam AB да се Шие На Камен Кристал Кристал Копчето Монистра 13x18mm 20x30mm

DEN 773.00
DEN 1104.00
-30 %

Износ
Во продавницата.

Сјае !!Pointback Фенси Rhinestones Бесплатен превозот 8x10mm 10x14mm 13x18mm за Шиење Облека Додатоци Стакло Strass Кристал Овална Монистра Име : Точка назад фенси камен /rhinestones
Боја : многу бои за да изберете Големина : 8 X10 MM 50 PCS Материјали : Кристално Стакло
Облик : Сателитска облик за Употреба : DIY Materias, Свадба Фустани ,Garmet облека ,торби за чевли Декорација Accessaries
Otheres Форми
Повеќе Облик и бои,ве Молиме Кликнете на Следната Слика ,не можете да пропуштите добри шанси !!!

За производот

боја:
13x18mm 50pcs, 20x30mm 50pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Материјал:
Кристално
Големина:
13x18mm
Употреба:
Кеси,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Pointback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
многу
Име:
точка назад фенси камен
Боја:
многу бои за избира
е прилагодена:
Yes
Материјали:
кристално стакло
клучен збор :
Pointback Rhinestones
Употреба:
свадба фустани облека accessaries

Слични предлози