.

.

JUNAO SS12 16 18 20 24 Шиење чисто Стакло Кристали од Ноктот Rhinestones Applique Flatback Кристал AB Strass да се Шие На Камења За да се Облекува

JUNAO SS12 16 18 20 24 Шиење чисто Стакло Кристали од Ноктот Rhinestones Applique Flatback Кристал AB Strass да се Шие На Камења

DEN 349.00
DEN 537.60
-35 %

Износ
Во продавницата.


JUNAO SS12 16 18 20 24 Шиење чисто Стакло Кристали од Ноктот Rhinestones Applique
Flatback Кристал AB Strass да се Шие На Камења За да се Облекува
Материјал : Шиење Стакло Rhinestones.
Боја : Јасни Кристали ,Кристал AB Rhinestones .
Rhinestones Големина : SS12 SS16 SS18 SS20 SS24 Стакло за Шиење Rhinestones .
Големина : SS12= 3мм SS16= 4mm SS18=4.5 мм
SS20=4.7 mm SS24= 5мм .
Вашата цел ќе бидат испратени до вас aliexpress адреса,па ве молиме да ја потврдите вашата адреса повторно. Генерално ,ние испраќаат преку кина пост воздухот, времето за испорака е 15-39 дена (Аргентина, Чиле и Бразил се земе ≥90 дена) Ако се итно да се добие стоката, можете да изберете express (DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, 3-6 дена), EMS 5-10 дена
Поддршка Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union Трансфер. Ако сакате да се плати преку друг метод,ве молиме контактирајте со нас преку trademanager или е-пошта.
Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена. Откако се врати била примена, ќе испрати наплата до вас.
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5 Stra повратни информации. Ако не сте задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме за вас . Вашето задоволство е многу важна за нас.

За производот

Големина:
ss12 1440pcs, ss16 1440pcs, ss18 1440pcs, ss20 1440pcs, ss24 1440pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
JUNAO-Стакло и Кристали
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
JUNAO
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Точка име :
Шиење Rhinestones
Материјал:
кристално стакло
посебни:
Rhinestones Appliques
Тип:
ноктот rhinestones
боја:
Јасни кристали
Големина:
SS12 SS16 SS18 SS20 SS24 AB Strass
Употреба:
Rhinestones За Свадба Се Облекуваат
Шема:
да се шие на камења
Пакување:
Flatback Стакло Strass
превозот:
Бесплатен превозот

Слични предлози