.

.

2pc/многу Игра девојка Bunny rhinestones мотив железо на кристал трансфер дизајни hot fix кристал трансфер мотиви

2pc/многу Игра девојка Bunny rhinestones мотив железо на кристал трансфер дизајни hot fix кристал трансфер мотиви

DEN 259.00
DEN 288.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се надевам дека ќе се разбере, ви благодариме.

За производот

Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
suyabei902
Материјал:
Кристално
Техника:
Топло-Fix
Големина:
21*24CM
Стил:
Flatback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Обликот:
Цвет

Слични предлози