.

.

Трговија на големо 1000Pcs Легура Сјајот 3D Помине Уметност Сидро Украси со Rhinestones,3D Помине Шарм,Накит на Ноктите Салон Материјали

Трговија на големо 1000Pcs Легура Сјајот 3D Помине Уметност Сидро Украси со Rhinestones,3D Помине Шарм,Накит на Ноктите Салон

DEN 6212.16

Износ
Во продавницата.

Трговија на големо 1000 Pcs Легура Сјајот 3 D Помине Уметност Сидро Украси со Rhinestones,3 D Помине Шарм,Накит на Ноктите Салон Материјали ве молиме оставете го реден број, или ние ќе се измеша дизајни !!! постојат 4000designs за вашиот избор ! поголеми акции, повеќе од $500, слободен брод преку DHL !!!!
3d Метал Декорација на Нокти
1.Квалитет со разумна цена.
2.Добар по продажба на услуги.
3.Употреба : погоден е за помине уметност, мобилен телефон маска, mp3/4/5 играчи маска,маици, фармерки, чанти, чевли, чорапи, подароци
4.Одличен квалитет, брза испорака и добри услуги увери.
Пакет Содржина :
10000pcs/торба помине уметност кристал jewelrydecoration
бои : coloful алуминиум и сребро rhinestones,
Информации за производот Тип : 3 D Накит 2015 Година Нови Bowtie Облик 10pcs Nail Уметност Материјал Козметички Круна Bowtie Среќна Ѕвезда Шарм Материјал За Декорација на Ноктите Име Помине Уметност Материјал Материјал : 3 D Помине Уметност Шарм Пакет : спакувани во една OPP вреќа Боја : Различна боја на Ноктите Налепница Облик :
Bowtie,Пеперутка,Срцето,Череп,Снегулка,Круна,Ѕвезда,
Крстот,Бисер,Кристал, Прилагодена Функција и користите Карактеристики : Убавина дизајн за лепење на ноктите професионални и лични нокти убавина користи само за Квалитет : со Висок ниво на квалитет за среден и висок пазарот outher(цена,пакување,услуга) Сертификација ISO9001 SGS MSDS Минимум Цел Количество 100 Pieces/Торба Порта Гуангжу/Шенжен Снабдување Способност 500000 Парче/Парчиња Месечно начин на Плаќање T/T,Western Union,Escrown,Paypal Количество 100 Pieces/торба еден дизајн Н W/G. W КИЛОГРАМИ 0.15/0.2 КИЛОГРАМИ Measuremen 20*18*15cm

За производот

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
MingLee
Број На Модел На:
324410
Количина:
10000
Тежина:
5g
Големина:
3mm
Материјал:
Метал
Тежина:
3g
Бои:
повеќе од 100colors
Материјал:
Смола
Тип:
ноктите додатоци
is_customized:
Yes
Материјал:
Rhinestones
реден број:
ML01-3000
Име:
накит
Користи:
Помине Уметност
Обликот:
лак, круна, канал

Слични предлози