.

.

Трговија на големо 2mm 10000pcs/пакет Шарени Смола Rhinestones Рамен грб Rhinestones Помине Уметност Облека, додатоци

Трговија на големо 2mm 10000pcs/пакет Шарени Смола Rhinestones Рамен грб Rhinestones Помине Уметност Облека, додатоци

DEN 135.00
DEN 169.44
-20 %

Износ
Во продавницата.

Ако сте задоволни со предмети што ги добив, ве молиме не заборавајте да ни остави позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот. Место Цел 3.Плаќаат пари начин на Плаќање
1.
Превозот
1.
Провери пред да се купат дали детални превозот адреса,поштенски код е точен,ви благодарам многу.Плаќаат пари
2.Се е дозволено плати
2.Продолжи шопинг 3.Додади во кошничка 4.Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош.Додај во кошничката 2.Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно
Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно за да бидете сигурни дека нема проблем. Ако на телефонот треба да се држиме, и други површински според горенаведените метод може да
Забелешка : за да Купите повеќе од $5, ќе испрати побрзо породување. Повеќето од предметите ќе се одвива во 3 недели ,а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со изразат compa
3. Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек.Оди во кошничката 5.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Пресметка метод за долго поделен со големината на вежба, широк поделен со големината на воена вежба, а бројот на луѓе може да добиете груба страна. На i Phone 4, на пример, на задната страна на големината на 11.Купи сега 2.Ако купите некои предмети,ве молиме fllow тоа : 1. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Наплата
Повратни Информации И Услуга
1.8 * 6 см, се користат 3 мм вежба е 11.Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат секој проблем.Изберете сите предмети 6.Ако можете само да се купи 1 објектот,ве молиме следите : 1.Ние се осигура дека вие веднаш ќе добиете пакет,ви посакуваме среќен шопинг. Експрес Испорака нормално трае од 3 до 7 работни дена да го добие.Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен. можете брзо да ја прими стоката (сите производи се достапни!) Како да се купат
1. Ние само брод вашата потврди адреса. На позитивни повратни информации е навистина многу важно за нас!.3 = околу 20, 40 * 20 = 800, 800 е број што сакате да се држиме на задната страна (обично купи повеќе oh). Е, всушност, да се пресмета област, трпение да го работат надвор само знаат како да купите дијаманти вежба.

За производот

боја:
мешани бои
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Големина:
2mm
Бренд Име:
gracefullady
Тежина:
16g
Количина:
10000pcs/пакет
Број На Модел На:
PDZ-3
Материјал:
Смола
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Употреба:
Мобилен телефон стап вежба или помине уметност
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Материјал:
Смола
боја:
шарени бонбони
Точка Име :
Станот Назад Помине Уметност Rhinestones
тежина :
за 16g/торба
Употреба :
Кеси,Ноктите Уметност,Чевли,Мобилен Телефон,Кутија,Пенкало,Мебел.Поздрав,Карти,итн.

Слични предлози