.

.

Џ.К Mugen Нео Хром Црвена Црна, Сина Anodizing Алуминиум Резервоар за Нафта Капа Покрие Фалсификувани Палка Масло Капа

Џ.К Mugen Нео Хром Црвена Црна, Сина Anodizing Алуминиум Резервоар за Нафта Капа Покрие Фалсификувани Палка Масло Капа

DEN 105.60

Износ
Во продавницата.


Џ.К Mugen Нео Хром Црвена Црна, Сина Anodizing Алуминиум Резервоар за Нафта Капа Покрие Фалсификувани Палка Масло Капа

За производот

Тип На Објект:
Резервоарот Опфаќа
Име На Модел:
JK-00298
Објектот Ширина:
5.9inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
TEAEGG
Специјални Функции:
масло капа
Објектот Висина:
3.5inch
Објектот Должина:
5.9inch
Објектот Тежина:
0.2kg

Слични предлози