.

.

SA366120D(SA3-66120D) ЗЛАТО Нови и оригинални РБС 3-фаза DC контрола AC ЦВРСТА СОСТОЈБА РЕЛЕ 120A

SA366120D(SA3-66120D) ЗЛАТО Нови и оригинални РБС 3-фаза DC контрола AC ЦВРСТА СОСТОЈБА РЕЛЕ 120A

DEN 2496.00

Износ
Во продавницата.

SA366120 D(SA3-66120 D) ЗЛАТО Нови и оригинални РБС 3-фаза DC контрола AC ЦВРСТА СОСТОЈБА РЕЛЕ 120 A
Произведено ВО КИНА се Вчита напон : 90-660 VAC Max Оптоварување тековната : 120 A Изолација се обложуваат. Во & Out : ≥ 2000 VAC 1min Изолација на случај : ≥ 2000 VAC 1min Контрола Напон : 4-32 VDC Контрола на струјата : 6-25m A Пресврт на напонот : ≤ 1.3 V Надвор од државата истекување : ≤ 3m A Надвор од државата DV/dt : 300 V/us On или off time : 10ms Frepuenty опсег : 47/63 Hz Оперативни температура : -40~80 Контрола Метод : DC да AC
Дел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.
OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.
САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА. Префрлете се на сензор : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE. IGBT МОДУЛ.
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Наплата & Замена
1. Во рок од 10 дена замена или враќање.
2.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година.
3. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.
4.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат. Топло прашува : 1. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа. 2. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате.Избегнувајте да предизвика непотребни загуби. Повеќе производи, ве молиме да кликнете : http : //www.aliexpress.com/store/2065120

За производот

Теорија:
цврста состојба реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
SA366120D SA3-66120D
Употреба:
Општа Намена
Напон:
.
Заштита На Функција:
.
Контакт Оптоварување:
.

Слични предлози