.

.

Оригиналниот сигнал реле G6K-2F-5VDC G6K-2F-DC5V

Оригиналниот сигнал реле G6K-2F-5VDC G6K-2F-DC5V

DEN 711.36

Износ
Во продавницата.


Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .
купи повеќе делови. се користи "Додади во кошничка" ние ќе се направи попуст за вас.
Плаќање Информации : 1.Ние прифаќаме Alipay тука и толку . Ако преферирате други плаќаат начини pls контактирајте со нас.
2.Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. Пред да плаќаат ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
ЦАРИНА & ПРЕДАВАЊЕ НА ПЛАЌАЊЕ : 1.За сите клиент наредби ние не полнење доделување на надомест дури и 1pcs дел.
2.Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Превозот Информации :
1.Ние ќе брод од твоите предмети во рамките 1-5 дена по исплата е расчисти.
2.Предмети ќе пристигне во 5-30 работни дена зависи превозот методи и различни области :
-Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена во светот.
-Преку Експрес : Генерално 5-8 работни дена да UKUSA и СЛЕДЕЊЕ.
-Други држави или оддалечените области може да потрае подолго.
Повратните информации ве Молиме ни e-mail пред да замине негативни и неутрални повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши ова прашање.
Вашиот satisfation е нашиот прв приоритет.Ние го цениме вашиот позитивен фидбек.
Политика на враќање : Ние го цениме вашиот бизнис и да понудат на инстант 7 дена политика на враќање.7 дена по примање на предмети). Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба. Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања за productplease се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме контактирајте со нас преку трговија со датотеки, или e-mail и ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Ние се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент howeveraccident може да се случи sometimesplease контактирајте со нас за решавање на секое прашање пред да замине негативен фидбек.
Се надевам дека ќе имаат убав шопинг искуство ви Благодариме!

За производот

Теорија:
Електромагнетни Штафета
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Број На Модел На:
Стандард
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
Standard
реле тип:
Други
погоден:
Апарати за домаќинство релеи

Слични предлози