.

.

ZESOL отворено осветлување 50W 220V предводена од поплави светлина refletor од врата фонтана 12V 24V ѕид се мијат светлина за градина употреба L

ZESOL отворено осветлување 50W 220V предводена од поплави светлина refletor од врата фонтана 12V 24V ѕид се мијат светлина за

DEN 2880.00

Износ
Во продавницата.

50 W led светлото на рефлекторите 220 V Потоп светлината 24 V градината светилка 12 V на рефлектор проектор отворено светла
Производ : ПРЕДВОДЕНА од Поплави светлина Предмет Бр. : ZE-FL50 WX08 Напон : AC220 V/DC24 V/DC12 V Заштита Ниво : IP65 Моќност : 50 W Боја Температура : Топло Бела(2700-3500 K)/Природна бела(4000-4500 K)/Студено бело(6000-6500 K) за Апликација : Билборд Улица, Пристаништа Места;Парк дрвја; Хотели и станбени објекти;Скалила; Патишта и Мостови;Станици и терминали
2x 50 W Потоп Светлината

За производот

Емитуваат Боја:
Топло бела, Кул бело, Природни Бела
Wattage:
50w AC220V, 50W DC24V, 50W DC12V
Тип На Објект:
Поплави Светла
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
ZESOL
Стил:
Современа
сертификација:
CE,PSE,FCC,VDE,ССА,ГШ,RoHS,EMC,LVD,CCC
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Алуминиум
Повод:
Надворешниот Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Напон:
85-265V
Број На Модел На:
ZE99966
LED ПИР Потоп светлината:
Ac85-265v RGB
сензор за движење потоп светлината:
соларни потоп светлината
предводена од поплави светлина 30w:
Поплави Светла
24v поплави светла:
12v потоп светлината
led floodlight:
LED Осветлување
led светилка:
поплава светилка
rgb предводена од поплави светлина:
место светло
место светилка:
Надворешна Светлина
ѕидот светлина:
светлина
Насловна & Градина :
30w led

Слични предлози