.

.

Бесплатен Превозот густа магла 12 светла 16MM atomizing главата Rockery пејзаж вода Potted пејзаж Спреј главата Чад уред

Бесплатен Превозот густа магла 12 светла 16MM atomizing главата Rockery пејзаж вода Potted пејзаж Спреј главата Чад уред

DEN 848.00
DEN 902.40
-6 %

Износ
Во продавницата.

Работните параметри на atomizer : Оперативен напон : 24 (V) AC/DC Моќност : 16-19 (W) Исти напојување : 24 (V) AC/DC Оперативни фреквенција : 1700 + 50 (KHZ) Трансдуцерот дијаметар : дијаметар 20mm или 16mm Atomization количина : >350ml/h Ефективни нивото на водата : 15mm ~ 35mm Работна температура : 5 ~ 45 Кружни светла : 12 LED светла Вода ниво прекинувач : врата тип висока H12mm Спреј глава дијаметар : дијаметар на 45mm висока H35mm Жица спецификација : Црна 3.8 mm PVC линија, долго L1400 + 20mm Приклучок тип : Јзу 5.5 * 2.1 mm женски plug Гума вода приклучок : 12mm Забелешка : 1, ве молиме не се поврзани со власта atomizer превртена, тоа ќе ја оштети atomizer. 2, ве молиме да не надминува 10 часа на ден. 3, atomizer операција, ве молиме не допирајте atomizing лист. 4, да се обезбеди квалитетот на водата, ве молиме користете чиста вода од чешма. (влошување на квалитетот на водата ќе влијае на услугата живот) 5, пред да се пресели или сервисирање, ве молиме отсечени напојување.
-9.50 ДОЛАРИ 8.90-9.90 -11.50 -163.00 -147.00

За производот

боја:
16mm, 20mm
Тип:
Распрскувачи
Број На Модел На:
48463
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Sprayer Тип:
Активирањето

Слични предлози