.

.

2018 Водоотпорен Платно Мажите Ранец, Торба 15 Инчен Лаптоп, Лаптоп Mochila За Мажи Водоотпорен Назад Пак Училишниот Ранец LI-1883 година

2018 Водоотпорен Платно Мажите Ранец, Торба 15 Инчен Лаптоп, Лаптоп Mochila За Мажи Водоотпорен Назад Пак Училишниот Ранец LI-1883

DEN 2347.00
DEN 4427.52
-47 %

Износ
Во продавницата.


2018 Водоотпорен Платно Мажите Ранец, Торба 15 Инчен Лаптоп, Лаптоп Mochila за Мажи Водоотпорен Назад Пак училишниот ранец
Материјал : Cowhide вистинска кожа+Водоотпорен Платно
Можеби големина има 1-2cm грешка бидејќи различни мерење начин

За производот

Големина:
45cmx30cmx11cm
Тип На Објект:
Ранци
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
гроздобер водоотпорен платно ранец
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Надворешноста:
Тиња Џеб
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Бренд Име:
FORUFORM
Пол:
Унисекс
Декорација:
Никој
Главен Материјал:
Платно
Дожд Маска:
No
Стил:
Preppy Стил
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
is_customized:
Yes
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Големина:
30cmx11cmx45cm

Слични предлози