.

.

Dispalang Јога Девојки Печати Училиште Торба за Мажи Жени Ранец, Торба Mochila Escolar Деца Патна Торба Голем Капацитет Rucksack

Dispalang Јога Девојки Печати Училиште Торба за Мажи Жени Ранец, Торба Mochila Escolar Деца Патна Торба Голем Капацитет Rucksack

DEN 960.00
DEN 1279.20
-25 %

Износ
Во продавницата.


Dispalang Јога Девојки Печати Училиште Торба за Мажи Жени Ранец, Торба Mochila Escolar Деца Патна Торба Голем Капацитет Rucksack

За производот

Тип На Објект:
Ранци
Бренд Име:
Dispalang
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Стил:
Preppy Стил
Ранци Тип:
Softback
Шаблон Тип:
Шарени
Главен Материјал:
Oxford
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Број На Модел На:
Училиште Кеси
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Техника:
училишни ранци
Големина:
28x14x44cm
Затворање Тип:
Патент
Тип:
студентите двојно торба
Стил:
децата книга кеси

Слични предлози