.

.

Топла Продажба Панда Ранец Платно Тинејџер Училиште Кеси За Момчиња Панда Училиште Кеси За Тинејџери Schoolbag Дизајнер Училишни Ранци

Топла Продажба Панда Ранец Платно Тинејџер Училиште Кеси За Момчиња Панда Училиште Кеси За Тинејџери Schoolbag Дизајнер Училишни

DEN 911.52

Износ
Во продавницата.

htm
За Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.com/store/product/Free-Shipping-Height-46 MM-Key-Ring-Key-Chain-long-Round-Split-keychain-wholesale-Mobile-Hang-Cute/1748625_32366809122. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Веднаш.Ви благодариме. Нормално го испорача време на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е за 30 дена(се очекува brzail).Понекогаш се испорача време може да биде и подолго,но не грижете се ,вие секогаш ќе биде заштитена,нема да загуба на пари. Normall ние ќе брод во 2 дена по уплатата.Ве молиме проверете ја адресата што го оставија,Ние треба целата адреса. За Големината ве Молиме љубезно ве молиме да се разгледа 1-3 cm разлика поради прирачник за мерење. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена.Ви благодариме за вашиот разбере. За Боја Бидејќи на Мониторот ,Бојата на производот можеби малку различен од сликата.ние ќе се справи со тоа зависи од политиката во aliexpress. Враќање&Наплата Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас тупаница,ние ќе се справи со тоа, како е можно поскоро. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.Ако некој производ е надвор од акциите,тоа може да биде одложен.
Со цел да ја покажеме нашата благодарност за вашето доаѓање,откако ќе цел на оваа торба,ќе им понуди 1 buc симпатична шише мобилни откажам,се Надевам, ќе може да се допаѓа!врската како подолу за вашиот рекорд :
Топла Продажба Панда Ранец Платно Тинејџер Училиште Кеси За Момчиња Панда Училиште Кеси За Тинејџери Schoolbag Дизајнер Училишни Ранци
Материјал : Висококвалитетно Платно
Боја : како се покаже
Големина на :
46cm x 36cm x 16cm / 18" x 14" x 6"
Добра Вест!! Откако ќе се направи нарачка од нашата продавница ,а потоа додадете само $1 , можете да добиете 1 buc ранец маска како што е подолу,ако треба,ве молиме љубезно контакт со нашата служба за корисници пред исплата,тие ќе ви помогнат да ја смените цената,а потоа ќе се направи исплата,ќе го организира ранец со вашата нарачка до вас заедно!
http : //www. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ние само брод да се потврди цел адреси.html
http : //www. За Повратни информации Доколку сте задоволни со производот,ве молиме да ни даде на ПЕТ ѕвездички. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.но, не грижете се, ние ќе ви каже кога е надвор од акциите, Веднаш.com/store/product/45 Ltr-Solid-Waterproof-Backpack-Bag-UV-protection-Waterproof-Dust-proof-Rainproof-Hiking-Outdoor-Camping-Shoulder-Bag/1748625_32414527402.

За производот

Тип На Објект:
Ранци
Ранци Тип:
Softback
Бренд Име:
Gsenmo
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Надворешноста:
Солидна Торба
Дожд Маска:
No
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Никој
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Главен Материјал:
Платно
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Број На Модел На:
Панда
Техника:
симпатична ранец
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Капацитет:
Подолу 20 Литри

Слични предлози