.

.

Мода Ѕвезда 2018 ранци жените ранец училиште кеси студентите ранец дами жените патни торби од кожа пакет YA80-173

Мода Ѕвезда 2018 ранци жените ранец училиште кеси студентите ранец дами жените патни торби од кожа пакет YA80-173

DEN 756.00
DEN 1679.04
-55 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Ранци
Број На Модел На:
YA80-173
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
Мода Ѕвезда
Се Справи Со/На Рака Тип:
Монтажни
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Дожд Маска:
Yes
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Капацитет:
20-35 Литарски

Слични предлози