.

.

Жешка Мода се Мажи Гроздобер Платно Секојдневен Ранец Rucksack Лаптоп Рамо crossbody торба Патување Duffle Торба (со Кафе)

Жешка Мода се Мажи Гроздобер Платно Секојдневен Ранец Rucksack Лаптоп Рамо crossbody торба Патување Duffle Торба (со Кафе)

DEN 1070.88

Износ
Во продавницата.

Мода и гроздобер боја дизајн, погодна за отворен и неформални прилики
Со патент затворање, им овозможи ќе ја отворите или затворите expediently
Може да се користи како tote и ранец за патување
Се состои од еден надворешен поштенски interlayer, еден внатрешен поштенски торбичка
Објасни со два збора
"Едноставна"и "големи".
Големина : 48?см(18.8")x28?см(11")x28?см(11")
Тоа може да се користи за кратко патување, спорт, шопинг и училиште
Патување duffle торба е неопходен за тај-во опрема за патување и активности на отворено.
Додека, голем капацитет на кеса со мултифункционален дизајн е уникатна интерпретација на модата.
една внатрешна преграда за лаптоп и една од главните тело кое ќе ви даде алтернативни избор за да го поставите вашите животни
Исклучителна платно материјал, издржлив и пренослив
Мала тежина, лесно да се носат во движење
Стил : Tote, ранец
Модни елементи : Мултифункционален стил
Затворање : Zip
пакет содржина : 1 x Платно Ранец
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е /- 1-3cm.

За производот

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Платно
Стил:
Гроздобер
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Платно
Ранци Тип:
Softback
Декорација:
Појаси
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Бренд Име:
XINTOWN
Број На Модел На:
I020234
Надворешноста:
Никој
Техника:
Други

Слични предлози