.

.

Мажите Најлон Ранец, Торба Daypack Tote торби за Патување Ранец Daypack Воен Напад Rucksack

Мажите Најлон Ранец, Торба Daypack Tote торби за Патување Ранец Daypack Воен Напад Rucksack

DEN 1819.00
DEN 2562.24
-29 %

Износ
Во продавницата.

Боја : Црна, каки;ACU;Дигитални Џунглата; Дигитални Пустината ; Материјали : Најлон(Висок Квалитет); Димензии : 30cm(W)*20cm(D)*47cm(H)(11.81"*7.8"*18.5"); Прилагодливи Рамо, Рака : 80см(31.4") години; Прилагодливи Половината Рака : 140cm(55.1") години; Тежина : 1250 g приближно; Количина : Еден; Имајте на ум : Прирачник за мерења на локации, може да се 1-3cm отстапување; Забелешка : Осветлување, екранот и други фактори може да предизвика БОЈА СЕНЧЕЊЕ, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди! Многу добар производ, не пропуштајте ја!! Повеќе Слики
Превозот Услуга
Сите производи ќе се обидува да брод во рок од Еден работен ден по приемот на плаќање. Сите производи ќе биде најдобар тестирани/селектирани, добро спакуван во добра состојба пред испраќање. Ние сме во Кина и ние брод на Светот, освен некои Исклучени Земји Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки и се надевам дека ќе може да се разбере.
Во случај ако не добие пакет на време, или на нашите производи се со некој проблем, или нашиот производ не како вашиот очекуваат , итн., ве молам, не грижете се, ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака како e Bay препорачуваме за дополнителна помош, ние ќе ви одговори на вашата порака и да го реши секој проблем што е можно поскоро, и ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите .
Плаќање Политика
Ние брод на Paypal потврди адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и во e Bay и Paypal да се ажурираат.
Во случај ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме да ни обезбеди нова адреса од страна на порака, како е можно поскоро по вашата нарачка.
Клиентите Задоволителна
Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно за да бидете сигурни дека нема проблем. Ако имате било каков проблем или не се целосно задоволни со купувањето ве молиме не hasitate да контактирате со нас на прво пред да замине било лошо повратни информации, ние ќе го реши проблемот за да ги задоволи вас. Ако нема проблем, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди () позитивни повратни информации.

За производот

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Пол:
Мажи
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Најлон
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Број На Модел На:
Никој
Декорација:
Никој
Бренд Име:
ETONWEAG

Слични предлози