.

.

Жените Дама е Ретро Класичен Платно Чанта Торба Мода Големи Торби за Плажа Жените Гласник Crossbody Торба Bolsos

Жените Дама е Ретро Класичен Платно Чанта Торба Мода Големи Торби за Плажа Жените Гласник Crossbody Торба Bolsos

DEN 1354.00
DEN 1424.64
-5 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Европски и Американски Стил
Број На Модел На:
KCB-150582
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Обликот:
Кутија
Бренд Име:
JONETON
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Тип На Објект:
Чанти женски
Име на производ:
жените гласник кеси
Чанта голем капацитет шаблон тип:
Цврста
Платно чанта цврстина:
Мека
Жена чанти платно тип:
рачни торби
Жените чанта познатиот трговија на големо:
Yes
Тип На Објект:
Чанти
Жените платно чанта пол:
Жени,женски,жена,девојки
Женската чанта дизајнери главен материјал:
Платно
Жена чанти големина:
44*22*43cm

Слични предлози