.

.

CHISPAULO Жените Познатиот Бренд Чанти Гроздобер Жените Purses И Чанти нови Цветни Печати Дизајнер Чанта Висок Квалитет X59

CHISPAULO Жените Познатиот Бренд Чанти Гроздобер Жените Purses И Чанти нови Цветни Печати Дизајнер Чанта Висок Квалитет X59

DEN 563.00
DEN 1104.00
-49 %

Износ
Во продавницата.


Карактеристики :
· 100% Сосема Нов
· Материјал : Вистинска Кожа
· Тежина : 360g (Приближно)
· 5 Бои
· Вклучуваат : 1 Чанта
· Големина : 23cm x 9cm x 18cm
· Дизајн : messenger ,рамо кеси
· Повод : Отворено,партија
вистински фото

За производот

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Декорација:
Празен Од,Дијаманти,Tassel,Пердуви,Црисс-Крстот,Чипка,Панделки,Возбудува,Писмо,Цвеќиња,Лак,Beading,Цртан Филм За Печатење,Занитвам,Везови,Крзно
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
PU
Повод:
Партија
Број на Рачки/Ремени:
Три
Бренд Име:
CHISPAULO
Обликот:
Повик Tote
Надворешноста:
Отворете Џеб
is_customized:
Yes
Декорација:
Врежана
Пол:
жените чанти
боја:
црвена,сина,црна,роуз
Стил:
Моден
Материјал:
вистински кожни чанти

Слични предлози