.

.

СТАВЕТЕ Вистински Кожни Чанти Гроздобер Жените Гласник Кеси Вистински Кожни Торби За Жените Bolsa Femininas Жена Чанти T302

СТАВЕТЕ Вистински Кожни Чанти Гроздобер Жените Гласник Кеси Вистински Кожни Торби За Жените Bolsa Femininas Жена Чанти T302

DEN 2105.00
DEN 4128.00
-49 %

Износ
Во продавницата.


вистински фото

За производот

Тип На Објект:
Чанти
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Декорација:
Дијаманти,Шупливи Надвор,Tassel,Sequined,Црисс-Крстот,Возбудува,Цвеќиња,Лак,Занитвам,Крзно,Синџири
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Партија
Број на Рачки/Ремени:
Три
Обликот:
Повик Tote
Надворешноста:
Отворете Џеб
Бренд Име:
паста
is_customized:
Yes
Декорација:
Врежана
Пол:
жените чанти
боја:
црвена,сина,црна,роуз
Стил:
Моден
Материјал:
вистински кожни чанти

Слични предлози