.

.

Пластични Фото Рамка Вистински Верски Иконата На Света Марија Магдалена Во Грчката Православна Црква, Крштевањето Подароци Ѕид Налепници Дома Декор Снабдување

Пластични Фото Рамка Вистински Верски Иконата На Света Марија Магдалена Во Грчката Православна Црква, Крштевањето Подароци Ѕид

DEN 283.20

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
Здраво,здраво на сите! добредојдовте на нашиот верски иконата продавница.ние сме Кина Производство .нашите религиски подароци занает , ниска цена, со висок квалитет, еквивалентни на цената на големо. Затоа, износот на минималната цел е 35 САД долари , за да биде предаден. Ви благодариме на соработката.
Име на производ : Пластични Фото Рамка Вистински Верски Иконата на Света Марија Магдалена во грчката Православна Црква, Крштевањето Подароци Ѕид Налепници Дома Декор Снабдување
Вовед : Високо квалитетни Пластични Занает византиската уметност за Вознесението на Христа на иконата во фото рамка Црква материјали и Христијански дом точка ѕид налепници, Оваа Икона ја опишува Појавата на Воскреснатиот Христос да Света Марија Магдалена(Noli Мене Tangere)од страна на Deacon Матеј Гарет.
Производот е прекрасна, чиста и погоден за домашна декорација сместени во собата, или можете да уживате во оваа многу верување иконата.По приемот на стоката имате прашања во врска со иконата може да контактирате со нас, ние веднаш ќе се справи со нив! Јас навистина верувам дека за оваа прекрасна икона ќе ви донесе среќа, здравје и среќа!
Плаќање : Paypal,ЗАПАД УНИЈА,Кредитна Картичка
Транспорт :
Режимот на Транспорт Транспорт брзина Карактеристика Кина Пост 30-50days Евтини и долго време ЕМС 3-15days Пониски цени, евтини, силна царинење капацитет, пренос стапка од DHL бавно, DHL,UPS-от 3-7days Повисоки цени, транзит брзина, силна царинење капацитет ТНТ,Fedex 3-7days Повисоки цени, транзит брзина, силна царинење капацитет
Нашата услуга :
.Ние се повеќе религиозни производи, како што се : ѓердан; keychain : крсте;, молитва јажиња, масло плови, charcole, кристално rosaries; бразлетна; pendant; подарок; икони и така натаму,
.Секој производ може да се нарача во согласност со MOQ, можете да изберете стил сакате да верски икона икони се меша.
.Сите производи барања може да се направи според вашите барања, а ние ви посакам добредојде да обезбеди примероци за нас, посебно прилагодени за вас.
.По брод имал било какви проблеми(квалитет, транспорт, услуги, итн.),ние ќе бидеме првите време за вас да се справи.
.сè прашање можете да ми кажете или е-мејл мене за : цел детали, квалитет, Сертификати, иконата слика, боја, пластична или дрвена рамка и така натаму

За производот

Пакување Тип:
2 Кутии
со слика картичка:
Yes
Материјал:
Пластични
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
FMXK-50
Тип:
Фото Рамка
Стил:
Религиски
Големина:
31.9*26*2(cm)
Метод се користи за:
виси на ѕидот
иконата:
Верски икона,византискиот икона,православна
Функција:
Големата уметност за верата,крштевањето подароци ,црквата добавувачи.Домашна Декорација.
Материјал:
слики Пластична рамка
Со Нарачување Барања :
Вкупно изнесува 35$
Н W:
366g
Користење На Опсег :
Вера како и секоја религија накит луѓе

Слични предлози