.

.

5 Инчен ДО 14 Инчен Двојно-соочуваат Кристал Фото Рамка Биро во Собата Дебели транспарентен Акрилик Фото Рамка слободни стои

5 Инчен ДО 14 Инчен Двојно-соочуваат Кристал Фото Рамка Биро во Собата Дебели транспарентен Акрилик Фото Рамка слободни стои

DEN 768.00
DEN 959.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


5 Инчен ДО 14 Инчен Двојно-соочуваат Кристал Фото Рамка Биро во Собата Дебели транспарентен Акрилик Фото Рамка слободни стои

За производот

боја:
Десна аглеста, Филе аглеста
Големина:
5 Inch, 7 Inch, 8 Inch, 10 Inch, 12 Inch, 6 Inch, 14 Inch
Стил:
Модерна
Бренд Име:
GUWX
Пакување Тип:
Мулти-рамка
Тип:
Фото Рамка
со слика картичка:
No
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Акрилик
боја:
Транспарентна
Големина:
повеќе
се користи за:
Прикажи фотографии, слики, документи, сертификати, ЛОГО, овластување

Слични предлози