.

.

Лак гел алатки Професионални CCFL 48W LED УВ Ламба Светлина 110-220V Помине Фен со Автоматско led ccfl ув помине светилка

Лак гел алатки Професионални CCFL 48W LED УВ Ламба Светлина 110-220V Помине Фен со Автоматско led ccfl ув помине светилка

DEN 2400.00

Износ
Во продавницата.


Лак гел алатки Професионални CCFL 48 W LED УВ Ламба Светлина 110-220 V Помине Фен со Автоматско Индукција 10-ти 20-ти 30 години тајмер
Volt : 110-240 V
Моќност : 48 Вати CCFL LED УВ Помине Светилка
Фиксен време функција : местење на време е 10-ти,20-ти,на 30 години
Led УВ ламба вклучи и offno, треба да вклучите прекинувач и по 10/20/30 секунди ќе се исклучи автоматски.
Користење на живот : 35,000 часа
Деградација тестирање време : 72 часа
Бои : Бела, Црна, Црвена,Сребрена,Јоргованот,златна
Пакување големина : 27*19*10см
Пакување тежина : 2kgs

За производот

Тип На Објект:
Ноктите Фен
Материјал:
ABS
Напон:
110-220v
Тип:
УВ Ламби
Големина:
48W
Број На Модел На:
cfcc
Тежина:
2.2
Извор На Енергија:
Електричен
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
моќност:
48W
Приклучоци Тип:
сите

Слични предлози