.

.

BTT-128 Бесплатен превозот ail Уметност Нокти Алатки 36W УВ Ламба + 6 Боја 10ml впие исклучување Гел лак со Смена Пракса за полнење

BTT-128 Бесплатен превозот ail Уметност Нокти Алатки 36W УВ Ламба + 6 Боја 10ml впие исклучување Гел лак со Смена Пракса за полнење

DEN 1920.00
DEN 3840.00
-50 %

Износ
Во продавницата.

Отстрани со памучна подлога натопени во Cristina Смена.25 fl мл Еден Мало Пакет Како да се слој : се Применува База на Грб. Crislish УВ Гел систем имаат Луксузни пакување, и Високи перформанси органски формула. Покрај тоа, различни компјутерски екран можат да покажат различна боја. Rip по омекне Crislish УВ Гел со дрвен стап нежно. Нанесете тенок слој на Боја на Грбот, Лек за 2 минути. Да Се Отстрани : 1. Лек за 1 минута.35 50-60 Hz(за H4279 U) Излез : 4 x 9 W светилка 365nm Тајмер : 120s Боја : розова боја/бела Приклучок : Национален стандард Пакет, вклучувајќи : Пакетот вклучува :
1 парчиња 36w ув ламба со 4 светилки
6 парчиња Висок квалитет Гел poslih (може да се избере 6 боја за овој гел лак)
1 парчиња Мртвите кожата тласкач
2 парчиња подолго(100*180) бафер
1 парчиња впие исклучување База гел полски
1 парчиња впие исклучување на Врвот грб гел полски
2 парчиња Мода Нокти Налепница
1 Парчиња Cuticle Масло (Случаен Мирис)
12 Pair лак Смена
3 Лист Француски Совети
1 Парчиња Помине clippers
1 Парчиња Чистење Течни
1 Парчиња Розова Четка ( ве Молиме оставете порака на бои што сакате, спротивно ние ќе испрати случаен различни бои. Нешто подобро надвор и внатре. Мали и кул дизајн, компактен и лесен за ракување.
Внимание : За боја разлика, ние се обидуваме се потрудиме да ви ги повеќето вистински боја на нашите гел.) Зошто НИ се : Органски формула бесплатно на опасни хемикалии, животната Средина и здравјето на пријателски Високо пигментирани полски, и гел посветен на четка се однесува светла боја во еден удар. Карактеристика на Ламбата : Професионални Ултравиолетови Помине Лекување Светилка.35 50-60 Hz Излез : 4 x 9 W светилка 365nm Тајмер : 120s Боја : розова боја/бела Приклучок : ЕУ приклучокот ,НИ Plug Влез : 100-127 V/0. Не вулгарен остатоци по лекување боја на грбот, погоден за професионални помине уметност дизајн. Се применува вториот тенок слој, Лек за 2 минути. Може да се користи со различни видови на УВ производи, како што УВ Горниот Слој / UV Градител Гел / итн. Погодна за двете професионални и лични ноктот или пети ноктите нега се користи. Бојата можете да го видите на нашиот своч е вистинскиот ефект на природата боја на лажни нокти, па боја може да изгледа малку поинаква од гелот текстура. Спецификации : Влез : 220-240 V/0. Откако ќе се применуваат на бојата на вашите нокти ќе се најде вистинскиот боја ефектот е неверојатен. Со тајмер прекинувач, кои ќе се користат за контрола на времето на УВ лекување. Висок квалитет, погоден за раце и нозе. Заврши на памучна подлога на вашиот прст со фолија за околу 8 минути.

За производот

Тип На Објект:
Постави & Комплет
Материјал:
ABS

Слични предлози