.

.

ANGNYA Овална Големина 6# УВ Гел Ноктите Четка Зелено Дрво се Справи со Двојна Боја Најлон Коса Помине Уметност Четка Алатки едно Парче

ANGNYA Овална Големина 6 УВ Гел Ноктите Четка Зелено Дрво се Справи со Двојна Боја Најлон Коса Помине Уметност Четка Алатки

DEN 142.00
DEN 157.92
-10 %

Износ
Во продавницата.

ANGNYA Овална Големина 6# УВ Гел Ноктите Четка Зелено Дрво се Справи со Двојна Боја Најлон Коса Помине Уметност Четка Алатки едно Парче
Спецификации :
Тип : Помине Уметност Четка
Големина : 6# Овална
Материјал : Дрво+Метал+Најлон
Боја : Зелена
Количина : 1 Pc
Главната Примена : Помине Дизајн
Четка Должина : Околу 18.5 CM
Пакет Листата :
1 * Помине Уметност Четка
Функција :
100% Сосема нов.
Може да се користи на природни нокти лажни нокти и доградба на акрилни нокти.
Удобно и лесно да се справи.
Совршен за помине уметност за домашна употреба и професионални нокти салон.
Пакет со ПВЦ цевка.
Ве молиме Имајте во предвид : Мие внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба!
Слични Производи :
Услуга :

За производот

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Материјал:
Дрво+Метал+Најлон
Број На Модел На:
GJB203
Големина:
1PC
Опис:
ноктите гел четка
Материјал:
Дрво+Метал+Најлон
КОЛИЧИНА:
1pc
Примена:
помине уметност дизајн
Друга Услуга:
Логото Прилагодено/OEM Прифатливо
боја:
Зелена
Големина:
6# Oval

Слични предлози