.

.

Преносни 10pcs Нерѓосувачки Челик Помине Уметност Нокти Поставите Помине Грижа Алатки со Мини Ноктот Машина Clipper Датотека Режа Пинцети

Преносни 10pcs Нерѓосувачки Челик Помине Уметност Нокти Поставите Помине Грижа Алатки со Мини Ноктот Машина Clipper Датотека

DEN 276.00
DEN 394.56
-30 %

Износ
Во продавницата.


Преносни 10pcs Нерѓосувачки Челик Помине Уметност Нокти Поставите Помине Грижа Алатки со Мини Ноктот Машина Clipper Датотека Режа Пинцети

За производот

Тип На Објект:
Clipper & Тример
Број На Модел На:
ZJD-05
Големина:
ONE SET
Примена:
Прст
Бренд Име:
СМИТ ЧУ
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични предлози