.

.

WXK-30JN мини комбинација алатка WXK-30JN колекции вклучувајќи 1 парче WX-30Jterminal crimping plier четири typesof crimpingmoudle& S35WF

WXK-30JN мини комбинација алатка WXK-30JN колекции вклучувајќи 1 парче WX-30Jterminal crimping plier четири typesof crimpingmoudle&

DEN 844.80

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
Ако вашата цел е многу голема, ве молиме контактирајте ме, можеби ќе добијат подобра цена.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 Бодови Детали Продавачот Рејтингот.
Ако сте незадоволни од било која причина,plese ни даде МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напушти негативни/неутрален повратни информации.
Star-резултати се многу важни за нас.

За производот

Тип:
Рачни Алатки,Комбинација
Број на Парчиња:
5
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
WXK-30JN

Слични предлози