.

.

TRP-6 1.5 L/s на 0,4 kw 220v50hz Голема Брзина Директни ротари ване вакуум пумпа цена

TRP-6 1.5 L/s на 0,4 kw 220v50hz Голема Брзина Директни ротари ване вакуум пумпа цена

DEN 55680.00

Износ
Во продавницата.


ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ Е МНОГУ ВАЖНО ЗА НАС.
ВНИМАНИЕ МЕЃУНАРОДНИ КУПУВАЧИ : ВЕ МОЛИМЕ ВНЕСЕТЕ ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ И ПРЕВОЗОТ АДРЕСА, ПА НИЕ МОЖЕ ДА СЕ ДОБИЕ ОБЈЕКТ ИСПРАТЕНИ ДО ВАС.
Параметар податоци : TRP-6/TRP-12/TRP-24/ TRP-36
единица
TRP-6
TRP-12
TRP-24
TRP-36
Пумпата го оценувате (50 Hz)
L/S
1. ТРЕБА ПРОБЛЕМ СЕ ЈАВУВААТ ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ПРЕД ДА ЗАМИНЕ НЕУТРАЛЕН ИЛИ НЕГАТИВЕН ФИДБЕК; ОВА ЌЕ НИ ОВОЗМОЖИ ДА РАБОТАТ СО КУПУВАЧОТ ЗА ДА ГИ РЕШИ СИТЕ ПРОБЛЕМИ.
ПРЕДМЕТИ МОРА ДА СЕ ВРАТИ ВО РОК ОД 14 ДЕНА ОД ДЕНОТ БЕШЕ ДОСТАВЕНА ДО КУПУВАЧОТ.
НИЕ, ИСТО ТАКА МОЖЕ ДА ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ДА КОРИСТИТЕ ДРУГИ БРОД НАЧИНИ, КАКО ШТО СЕ : СО АВИОН ИЛИ ПО МОРЕ. ОВА Е НЕШТО ШТО НИЕ НЕМАМЕ КОНТРОЛА НАД И Е ДОПОЛНИТЕЛЕН ЦЕНАТА НА ПРЕВОЗОТ.
ПРЕВОЗОТ НЕ ЌЕ СЕ СЛУЧИ ДОДЕКА УПЛАТА." КУПУВАЧОТ ЌЕ БИДЕ ОДГОВОРЕН ЗА СИТЕ ВРАТИ ТАКСИ ПРЕВОЗОТ.5
3
6
9
Екстремен притисок (проток на градот)
Парцијалниот притисок
Па
5×10-2
5×10-2
5×10-2
5×10-2
Целосна притисок
4×10-1
4×10-1
4×10-1
4×10-1
Водна пареа под притисок се дозволени
Па
5000
5000
3300
3300
Масло Капацитет
L
1. ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ ДА НИ ИСПРАТИТЕ Е-МЕЈЛ ИЛИ ПОРАКА ПРЕКУ ELIEXPRESS СО БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА, КОМЕНТАРИ ИЛИ ПРОБЛЕМИ. НИЕ НЕ ЌЕ ЈА НАПУШТАТ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА КУПУВАЧИТЕ, ДОДЕКА НИЕ ГО ДОБИЈАТ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ.Бидете сигурни дека 50hz или 60hz ќе сакате пред цел;
КУПУВАЧОТ Е ОДГОВОРЕН ЗА СИТЕ ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО ТРОШОЦИТЕ.5
24
34
38
висок крајната вакуум софистицирани изградена-во воздухот влезот проверете вентил систем постојан притисок на масло циркулаторниот систем лесен гас баласт вентил за контрола на користењето на новите технологии за да се подобри неговата ефикасност и примена способност лесно масло ниво увид и замена одржување и лесно одржување ниска глас
Апликации : Висока Брзина Директни ротари ване вакуум пумпа за да се добие еден од најпознатите основните вакуум опрема Вакуум технологија, апликации, кои широко се користат во високо-треба,ниско ниво на вакуум средина, поддршка за истражување,настава,вакуум апликации,електроника индустрија и phlx индустрија производство, линија за поддршка,kinescope издувните линија за производство,вакуум замрзнување-сушење,аналитички инструменти,светлината на производството и сите други области кои бараат вакуум средина работни места
Структура :
Answer : ___________________________ NOTE :
1.
НИЕ ЌЕ РЕФУНДИРАЊЕ НА ВАШИТЕ ПАРИ, АКО ОБЈЕКТОТ ЌЕ ПРИМИТЕ НЕ РАБОТАТ НА СИТЕ, ОСВЕН АКО ТОА БЕШЕ НАВЕДЕНА КАКО "ДЕЛОВИ САМО" ИЛИ "НЕ СЕ ВО РАБОТНА СОСТОЈБА.

За производот

моќност:
Електричен
Притисок:
Висок Притисок
Број На Модел На:
TRP-6
Структура:
Multistage Пумпа
Употреба:
Воздушна Пумпа
Теорија:
Вакуум Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Гориво:
Електричен
Примена:
Вакуум замрзнување-сушење итн.
пумпа брзина:
1.5 L/s
Им овозможи на водена пареа под притисок:
5000Pa
Брзина:
1450r/мин
моќност:
На 0,4 KW
Напон:
220v50hz
Бучава:
50DB
Влезот/Излезот порта:
KF25mm
Ограничување на вкупниот притисок:
0.4 Г

Слични предлози