.

.

170kpa притисок 13L/M дијафрагмата brushless 12v храна вакуум пумпа

170kpa притисок 13L/M дијафрагмата brushless 12v храна вакуум пумпа

DEN 1728.00

Износ
Во продавницата.

Клучните делови се увезуваат
7.DC brushless мотор
4.
Па кога ќе изберете пост воздух mail, ве молиме да забележите тоа.Хемиски и производство инженеринг
4.Тешки работи за 24 часа и Континуирано работење
6.Не-професионалец не треба да ја размонтираат овој производ.Може да содржат мало количество на вода, не солидна туѓи објекти во пумпа тело.Во влезот и излезот на не-чиста,ве молам, инсталирајте воздухот филтри.

За производот

Напон:
12V, 24V, 9V
моќност:
Електричен
Број На Модел На:
ZXW512-6504-4800
Употреба:
Воздушна Пумпа
Теорија:
Вакуум Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
Примена:
пумпа за воздух,издувниот воздух,вакуум пумпа
Притисок:
170kpa притисок
Гориво:
DC напојување
боја:
Сива
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
основните материјали:
PC/PPS/Најлон,Хардвер,Гума
сертификација:
CE,Rohs,ISO
Тип:
12v храна вакуум пумпа
is_customized:
Yes
Големина:
102.4*70*40mm

Слични предлози